Ahoj Mourrisone, já se pořád podřizuju svým kamarádkám – třeba co budeme dělat nebo kam půjdeme. Nikdy si neumím prosadit, co chci já. Myslíš, že je to špatný? Anežka (13 let)
Ahoj Mourrisone, pořád se dívám v televizi na Sportku a strašně bych chtěl sázet. Už několikrát jsem uhodl nějaký čísla. Od kolika let můžu sázet?
Ahoj Mourrisone, potřeboval bych slyšet tvůj názor, protože jsem takovej rozpolcenej. Už dva roky chodím s jednou holkou a mám ji moc rád. Jenže. Když jsme spolu, tak jsem šťastnej a tak, ale pak když spolu nejsem, tak se necítím dobře a někdy mi je i fakt blbě. Co to je?
Ahoj Mourri, prosím tě, poraď mi, jak to mám udělat, když mě strašně moc zajímá a baví móda, a taky bych se chtěla oblíkat úplně ale úplně nejmoderněji. Jenže tu je jeden problém – nemáme na to peníze. Díky za radu, Janina
Ahoj Mourrisone, za měsíc mi budou dávat rovnátka a já se hrozně bojím, že mě kvůli nim nechá můj kluk. Třeba už se mu nebudu líbit, když je budu mít v puse. Myslíš, že se se mnou kvůli tomu může i rozejít? Mariána
Ahoj Mourrisone, můj táta mi říká, že největší úspěch bude, když budu mít na konci roku na vysvědčení samý jedničky. Je to pravda?
Ahoj Mourrisone, dneska jsem pomáhala tátovi doma uklízet, ale on mě při tom pořád kritizuje. Pořád mi říká, dělej to takhle, proč to neděláš jako já, neděláš to pořádně a tak. A mě to už nebaví mu pomáhat, když se mu pořád něco nelíbí.
Ahoj Mourrisone, chtěla bych, abys mi poradil s problémem ve škole.... Víš, naši učitelé milují skupinové práce, a proto nám je často zadávají. Ale jelikož mě považují za jedničkářku, tak mě pořád dávají s pětkaři, abych jim nejspíš vylepšila známku, protože oni by určitě dostali za 5. Vadí mi to, jelikož ti pětkaři nechtějí pracovat, a mně se pracuje velice nepříjemně, protože buď všechno udělám sama, nebo to pokazí oni. Nakonec sice nedostaneme pětku, díky mě, ale horší známku např. 3 skoro vždycky. Klára
Ahoj Mourrisone, nevím, jak je to možný, ale mám takový divný pocity. Furt se někomu omlouvám, neříkám, co si myslím, protože si myslím, že mě pak nikdo nebude mít rád anebo mě nebude brát. Někdy mi to nevadí, ale někdy se cítím na nic, tak divně, jako že si musím všechno nějak odpracovat. Je to možný?
Ahoj Mourrisone. Holky se mi pořád posmívají. Nic jim nedělám a takhle se to se mnou táhne už 3 roky.